Зимска идила во Франција

5 јануари, 20140
Groupe Saint André

Оваа прекрасна вила се наоѓа во француското скијачко место Сент Мартин де Белевил. И покрај надворешниот традиционален изглед, направен од камен и дрво, внатрешноста е убаво и модерно дизајнирана, со најновите техники на градење. Луксузно и убаво, а заедно со самото место се создава една прекрасна зимска идила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber