Серена Вилијамс неприкосновена кога се облините во прашање

15 септември, 20140
8

И најпознатата старлета во светот Ким Кардашијан би можела да и симне капа на Серена Вилијамс кога се облините во прашање.

Серена Вилијамс без ниту една естетска операција предизвикува воздишки кога ќе се појави во костим за капење. Таа на својот одмор беше заедно со заносната актерка Ева Лонгорија која во нејзино друштво беше скоро невидлива!

Иако Ева важи за една од најсексапилните жени во светот, сите очи беа вперени кон тенисерката. Странските медиуми, Ева ја опишаа како Палјачо од детските приказни, која во споредба со Серена навистина изгледа како мало дете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş