Стивен има 57, Лајда 18 години, но тоа не им пречи да имаат успешна врска

15 септември, 20140
7

Познатиот актер Стивен Бауер кој се прослави во улогата во филмот „Scarface“ е во врска со Лајда Лоудон, ќерка на бившиот сенатор на државата Мисури.

stivenbauer.profimedia1

Иако разликата во годините помеѓу нив е огромна, Стивен има 57 и Лајда 18 години, сепак тоа не и пречи да имаат успешна врска.

Славната двојка е фотографирана после заеднички ручек во Лос Анџелос. Стивен и Лајда првпат заедно се појавиле во јавноста на премиерата на новиот филм на Вуди Ален „Magic in the Moonlight“.

stivenbauer.profimedia1

Инаку, Бауер зад себе има неколку бракови а од бракот со Мелани Грифит има син кој е постар од неговата моментална девојка цели 10 години.

Лајда за себе вели дека е новинарка, водителка, зависничка од филмови, музика, цигари и еспресо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş