Шминка: Од обична жена до совршена убавица

1 ноември, 20140
8

Веќе не е тајна дека совршена шминка може да ја направи секоја просечна жена во вистинска убавица. Тоа ни е јасно бидејќи го гледаме по списанијата и останатите медиуми, но и познатиот шминкер Вадим Андреев ни го докажа тоа уште еднаш.

Во продолжение ви го претсавуваме видеото во кое 29-годишниот Вадим прави неверојатни трансформации. Иако е толку млад тој веќе има 15 годшно искуство во оваа професија.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş