Што покажа обдукцијата на Пол Вокер?

4 јануари, 20140
Tan2013-12-1_53520484_1-copy-660x440

Автомобилот се движел со брзина поголема од 160 километри на час, глумецот и неговиот пријател животот го изгубија истиот момент кога удриле во уличната светилка. Во крвта не се пронајдени траги од дрога или алкохол.
Пол Вокер за време на несреќата на 30 ноември му биле скршени сите коски при ударот и животот го изгубил истиот момент. Обдукцијата покажала дека телото било изгорено до степен на непрепознавање поради експлозијата која следела после ударот.

Неговото тело пронајдено на местото до возачот во одбранбен став, што покажува дека пробал некако да се заштити.

148268_471490259723_2465716_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit