Што се случува со лицето на Рене Зелвегер?

23 октомври, 20140
6

До пред неколку години нејзиниот лик можевте често да го видите во магазините и важеше за една од најскапо платените актерки во Холивуд. Но, ретко кој би ја препознал денес ѕвездата на филмовите Bridget Jones, најмногу благодарение на пластичните операции.

Рене Зелвегер (45) во 2010-та се повлече од светот на филмот и направи пауза, па ретко и може да се види на гала настани. Затоа нејзиниот изглед на церемонијата на ЕLLE одржана вчера, беше вистинско изненадување. Зелвегер очигледно претерала со операциите и тешко би ја препознале.

После паузата, Зелвегер му се враќа на светот на филмот со улогата во трилерот „The Whole Truth“ што ќе биде прикажан во 2015-та.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş