Симболот што ќе го одберете открива какви сте во сексот

17 ноември, 20140
1 copy

Картите се најстар предмет за играње на сите времиња. Сигурно барем еднаш сте играле некоја игра со карти во која или сте победувале или сте губеле постојано.

Ова не е игра во која може да загубите или добиете, туку тест кој ќе ви открие какви сте во кревет.

Одберете еден од симболите каро, треф, пик или срце и дознајте ја пикантната тајна која се уште ја немате откриено за себе во поглед на сексот.

Каро

Го избравте овој симбол, што значи дека го обожавате сексот. Каро не само што покажува дека вие сте доминантни во кревет, открива дека сакате садо мазо и насилен секс. Не срамете се од вашите сексуални желби и предложете му на партнерот да ги остварите вашите сексуални фантазии за кои мечтаете долго време.

Треф

Сексот за вас не е најважен во животот, но би требало да ви биде. На него гледате како на обврска, но кога еднаш ќе се одлучите да се опуштите откривате див дух и сакате да имате секс во различни пози необични и несекојдневни. Обожавате анален секс иако се срамите да признаете, нели?

Пик

Вие сте зависник од секс. Не ви е важно место, време или личност кога ќе ви се појави желбата за секс. Изневерувате, но не сакате да ве изневеруваат. Обожавате јавен секс бидејќи тоа ви го крева адреналинот и ви го прави сексуалниот живот повозбудлив. Не сакате монотонија во кревет и затоа често испробувате различни работи со различни личности.

Срце

Сте одбрале срце, колку романтично, исто како и вие. Романтичар во душа кој под својата маска крие изопачени сексуални фантазии. Освен што сакате да глумите различни улоги во кревет, понекогаш размислувате како е да имате секс во оргија или пак со личност од ист пол, а голема е веројатноста тоа и да го остварите за скоро време.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş