Спотот на Мими Оро: Музички клип или порно филм? (видео)

1 октомври, 20140
Спотот на Мими Оро: Музички клип или порно филм? (видео)

Милица Живановиќ го претстави видео клипот за својот прв сингл “Трон“, а вие погледнете за што пее старлетата…
Мими баш онака како што најави, снимила видео каде има што да се види – гради и задници во гро план, и секако бесни автомобили.

https://www.youtube.com/watch?v=ZKLOHIuwd8I

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş