Тажниот кловн на кралот на скриената камера Реми Гаљард

3 ноември, 20140
Тажниот кловн на кралот на скриената камера Реми Гаљард

Кралот на скриената камера, Реми Гаљард, овој пат беше тажен кловн кој сакаше да се обеси и да си полежи на пруга. Луѓе како луѓе, пробаа да му помогнат и да го предомислат, ама изгледа на тажниот кловн не му се помага!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş