Украдени голите фотографии на Ким Кардашијан (18+)

23 септември, 20140
8

Американската ријалити ѕвезда Ким Кардашијан е најновата жртва на хакерот кој ги „украде“ приватните секси фотографии на познатите дами.

Наводно, онлајн се пуштени нови фотографии на кои е гола Ким Карадшијан, а виновник е истата личност која го „хакнала“ iCloud налогот на Џенифер Лоренс.

Тешко дека Ким Кардашијан веќе не му ги покажа сите детали на светот од својот приватен живот, но сигурно ниту таа ниту нејзиниот сопруг Кање Вест не се воодушевени што ги поткачи хакерот кој неодамна објави повеќе од 300 секси фотографии на најголемите светски ѕвезди.

Џенифер Лоренс

Ријана

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş