Велат дека ова е сообраќајката на годината!

29 август, 20140
Велат дека ова е сообраќајката на годината!

Човекот го разгледува својот мотор и зборува пред камера. Мирна улица, само по некој автомобил. А потоа…
Следи неверојатен судар, џипот се превртува и застанува. Сопственикот на моторот преживеал, па се обидува да им помогне на повредените во автомобилот, но под возилото избива пламен. После неколку секунди следи страшна експлозија.
Повеќето се согласуваат дека ова е монтажа на годината, меѓутоа голем број веруваат дека настанот е вистинит. Проценете сами…

httpv://www.youtube.com/watch?v=e8tfC9moHoE#t=42

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş