Видео кое секоја жена би требало да го погледне…

24 септември, 20140
Видео кое секоја жена би требало да го погледне…
А како се чувствувате вие кога ќе се погледнете во огледало?

Има денови кога жените не се чувствуваат добро во своето тело, кога мислат дека се грди, дебели, дека имаат лоша фризура…На сето тоа ќе се обиде да му стави крај проектот #imEnough.

Дел од проектот е и огледалото поставено во еден американски шопинг центар кое минувачките ги прашува „Како се чувствуваш кога ќе се погледнеш во огледало?“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş