Видео кое успеа да покаже колку е силна и неповторлива нашата љубов со родителите

8 септември, 20140
Видео кое успеа да покаже колку е силна и неповторлива нашата љубов со родителите

Видеото го покажува патувањето на еден маж кој сака да се сретне со својот татко, патување низ времето на спомените додека доаѓа дома, видео кое успеа да трогне илјадници гледачи низ светот и да потсети колку е силна и неповторлива нашата љубов со родителите.

Видеото изобилува и со убави кадри снимени во срцето на Италија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş