Боса и со голи гради: Како Рита Ора се забавува на ноќните журки

8 декември, 20150
6

Папараците успеале да ја фотографираат Рита Ора пред еден ноќен клуб во Лондон, а убавата пејачка покажала повеќе од што сакала.

Имано, сексипилната пејачка Рита Ора споделила со своите обожаватели на социјалните мрежи фотографија пред да излезе на која се гледа како позира во длабоко деколтиран фустан од „Версаче“.

Меѓутоа, нејзиниот совршен стајлинг, шминката и фризурата трале само неколку часа, додека траела емисијата на шоуто „Икс Фактор“ во која таа е член на жирито.

По неговото завршување и по ноќното забава, Рита е „уловена“ во сосема поинакво издание – со неуредна коса, а своите бујни гради пејачката не можела да ги задржи во фустанот, па папараците ги почестила со погледот на голите брадавици прелепени со безбојна лента.

По пат Рита ги изгубила и чевлите па до такси морала да дошета боса. Имено, Рита била во друштво на пријателката Кејт Мос и на својот стилист, а за да остане нивното дружење запаметено се потрудиле папараците кои познатата пејачка ја следат во чекор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber