Бујната русокоса е “жешка” како никогаш досега

30 декември, 20150
Бујната русокоса е “жешка” како никогаш досега

Taa моментално важи за една од најпопуларните русокоси на светот а својот сексипил го покажала во фотосесија на актуелниот “Love” календар.

Моделот Шарлот Мекини е една од жените на импозантната листа на убавици кои се разголеле за актуалниот календар. Шарлот е облечена само во костим за капење, а во прв план дошле нејзините бујни атрибути со кои ја стекна светската слава.

Шарлот има само 22 години, а со нејзината работа како модел веќе го освои светот. Таа е родена во Орландо, а се прослави со рекламата за бургери како Кејт Аптон.

За споменатиот календар засега се имаат соблечено Ирина Шајк, Миранда Кер, Алесандра Амбросио, Џиџи и Бела Хадид, Рита Ора…

https://www.youtube.com/watch?v=AbFfipUvswY

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber