Таа добила 1 билион лајкови во една година поради провокативните селфија

30 декември, 20150
16

Младата старлета Кајли Џенер добила неверојатен еден билион лајкови на Инстаграм поради нејзините провокативни секси фотографии.

18-годишната старлета ги објави нејзините топ девет фотографии на годината.

– Еден билион лајкови во 2015 година – напишала младата ѕвезда под колекцијата од фотографии.

Фотографијата која подигна најмногу прашина е фотографијата на која младата Кајли позирала во провокативен, тесен, намокрен фустан заводливо истакнувајќи ги своите облини.

Втората важна фотографија беше онаа на која 18-годишната ријалити ѕвезда позира со дипломата в раце.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş