Дакота Џонсон изненади со соло стриптиз во најновото музичко видео снимано за „50 нијанси на сиво“

22 јануари, 20150
18

“Earned It“ е првиот сингл снимен за потребите на филмот, а во спотот се појавуваат повеќе девојки речиси голи и со камшици во рацете.

Помеѓу нив се најде и Дакота Џонсон која ја толкува улогата на Анастасија, со таа разлика што актерката се појави потполно гола, заврзана за јажиња.

Не ја пропуштајте новата секси најава за филмската премиера на 14-ти февруари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş