Даниел Крег не бил отсекогаш волку секси

16 ноември, 20150
27

Деновиве актерот е во центарот на вниманието поради новиот филм за Џејмс Бонд, но Даниел Крег не бил отсекогаш волку згоден, колку што е во последниве години.

Пред да ја добие улогата на агентот 007, Крег бил помалку познат британски актер, а една од улогите што го прославила била во серијата на Би-Би-Си,  “Our Frends In The North” од 1996 година.

Некогаш

nekogash

Сега

687299_danijel-krejg-profimedia0019709108_ff

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber