Ријалити ѕвездата откри валкана тајна и ги згрози фановите

16 ноември, 20150
28

Ријалити ѕвездата не води сметка за хигиената и здравјето, туку најважно и е секогаш да изгледа добро пред камерите.

Ким откри дека не ја вади секогаш шминката пред да замине на спиење, и со тоа ги згрози своите следбеници.

„Кога сум многу мрзлива и немам време да се шминкам утредента, спијам со шминка“, изјави Ким и откри дека тоа ја советувала славната шминкерка Шарлот Тилбери.

„Знам дека веројатно е најлошиот совет, но Шарлот ги има сите магични креми кои ги користи следниот ден за да ја надокнадиме штетата. Таа е мојот идол, се заљубив во неа кога призна дека ни нејзиниот сопруг никогаш не ја видел без шминка“, изјави Ким.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber