Лима блесна на модната писта и стана топ тема во медиумите!

16 ноември, 20150
26

Ниту едно шоу не поминува без секипилната Адриана Лима.

Иако е меѓу постарите ангели и е мајка на две деца, Лима блесна на модната писта и стана топ тема во медиумите низ светот.

 

лима1

лима2

лима3

лима2

 

лима4

лима5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber