Серена Вилијамс се најде на сите „црни листи“, на најлошо облечени ѕвезди!

16 ноември, 20150
25

Тенисерката Серена Вилијамс се најде на сите „црни листи“, на најлошо облечени ѕвезди во светот.

До модната „златна малина“ ја донесе црниот проѕирен фустан во кој тенисерката се појави во Њујорк.

01-serena-gola-0000578-0-image-m-143_1447145112656 02-serena-gola-00000578-0-image-m-144_1447145130265 03-serena-gola-000578-0-image-m-145_1447145142779 04-serena-gola-641bec277a66151667181_w640 05-serena-gola-1bec3adc10237481671_w640 06-serena-gola-578-3311570-image-a-2_1447148243321

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber