Девојката го изневерувала со тренерот, но погледнете како и се осветил!

14 јануари, 20150
2

Дошол на идеја на сите во теретаната, во која неговата жена одела повеќе од шест години, да им обзнани што се случило меѓу неа и тренерот.

Изненадените граѓани, необичната порака ја пронашле на своите автомобили и се шокирале читајќи го ова:

„Мојата сопруга Лисете______ ку*ва која вози црно Порше Панамера, повеќе од шест години е клиентка на Крис______(тренер) кој на мојата жена ку*ва и` пружал сексуално и емотивно задоволство пет дена во неделата во пет часот наутро. Ако сакате и вашата жена да има таква афера, испратете ја во оваа теретана и тренерот ќе има сексуални односи со неа. Среќен сум што се решив од оваа ку*ва која му ги рашири нозете.

Ричард, среќен сопруг кој се реши од жената ку*ва.

Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте ме…“

Писмото стигнало до медиумите откако еден маж го пронашол летокот на својот автомобил.

– Ја пронајдов оваа порака на автомобилот откако излегов од барот. Очигледно мажот одлучил да ја уништи својата жена која го лажела шест години со личниот тренер. Овие летоци ги има секаде, на секој автомобил, рекол тој.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş