Откако му го украла паркинг местото пред нос, и се одмаздил со стил

14 јануари, 20150
Откако му го украла паркинг местото пред нос, и се одмаздил со стил

„Извинете“, „Пардон“, „Брзам“ или било какво друго оправдување во такви ситуации не треба да се очекува од „крадците“, но некои тогаш ќе ја земат правдата во свои раце.

Или барем ќе се осветат. Има и онакви кои осветата ќе ја сервираат „со стил“, а како тоа изгледа, погледнете на ова урнебесно видео:

https://www.youtube.com/watch?v=vpsKG13c4KI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş