Директор со колешките голи во фонтана

30 септември, 20150
Директор со колешките голи во фонтана

Директорот на угледна британска фирма која се занимава со екологија и еколошки прифатлива архитектура и уште пет британски државјани се пријавени за блудно однесување во Рим поради тоа што се снимени како голи се бањаат во една од фонтаните на италијанската престолнина.

Снимката покажува како колегите од оваа фирма вклучувајќи и две жени се бањаат голи во фонтаната Најада. Сведокот на оваа сцена ја опишал како забавна и додал дека изгледало како “оргија од стариот Рим“. Поради инцидентот туристите ќе мора да се појават на суд како и поради обвинувањата за блудно однесување на јавно место, прекршок за кој во Италија може да се добие и до три години затвор.

Туристите пред тоа пиеле за да ја одбележат последната вечер во Рим а, па малку се знаеле вклучувајќи го и самиот директор на фирмата. Како што се наведува, кого излегле на улица по забавата, се соблекле голи и влетале во фонтаната.

Мажите вртеа со гениталиите, а жените трчаа во топлес. Една беше згодна, млада и русокоса, сликовито раскажал еден од сведоците на ноќното бањање.

Беа внатре добри половина час, пееја и врескаа. На почетокот никој ен ги забележуваше, но набрзо се собраа голем број на луѓе кои ги снимаа. Тогаш дојде полицијата и ги уапси, кажал друг сведок.

На оваа група туристи им беа пишани казни од 169 евра и однесени се во полициска станица. Од компанијата не сакале да го коментираат однесувањето на нивните вработени.

https://www.youtube.com/watch?t=33&v=ve2Q07dYTbQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris