На оваа бензиска бензинот е бесплатен, а ќе видите и разголени девојки

30 септември, 20150
На оваа бензиска бензинот е бесплатен, а ќе видите и разголени девојки

Бензинска станица во Киев излезе со една невообичаена акција- сите купувачи од женски пол кои ќе дојдат да наполнат бензин во бикини, нема да ја платат сметката.
Untitled

Тоа се покажа како одличен маркетиншки трик, бидејќи на повикот се одзваа голем број купувачи, а бензинската станица набрзо се претвори во „врела“ модна писта.

Покрај ова, необичната понуда заврши и во локалните, но и во светските медиуми, со што бензиската станица доби дополнителна бесплатна реклама.

Засега не е познато колку литри бензин биле продадени со ова акција, но она што иницијаторите на кампањата веројатно не го очекувале, беше и тоа што и одреден број мажи дошле облечени како за на плажа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris