Се убил поради невозвратена љубов: Момче (23) скокнало од мост, паднало на нацртано срце на плочникот!

30 септември, 20150
11

Дваесет и тригодишник од Белград се самоубил со скок на плочник под Бранков мост. Телото на несреќното момче е најдено вчера околу 2.30 на место на кое е нацртано големо срце, објави српски Курир.

Мотивот на самоубиството не е познат бидејќи момчето зад себе не оставило проштално писмо, но се нагаѓа дека тоа го направило поради љубовни проблеми.

– Момчето паднало од 15 метри висина на големо нацртано срце на шеталиште, над кое стои натпис: „Све је ово премало за крај…“ Се` наведува на тоа дека мотивот за самоубистовото е невозвратена љубов, но тоа допрва треба да биде утврдено, вели за Курир.рс извор од истрагата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris