Го уапсиле во авион – Нема да ви се верува што направил!

30 септември, 20150
Го уапсиле во авион – Нема да ви се верува што направил!

Еден Шкот заработил казна за забрана за летање со авион од 5 години и казна од 600 евра, бидејќи наместо вратата од тоалетот, ја отворил вратата од авионот и тоа на 10 илјади метри висина на релација Единбург – Амстердам. Тој се збунил и наместо вратата од тоалетот, ја отворил вратата од авионот и тоа на висина од 10 илјади метри.

Дека безбедноста во авион не е шега Џејмс Греј научил на малку потежок начин. Имено, овој Шкот добил забрана за летање пет години и казна од 600 евра откако за време на летот на релација Единбург – Амстердам се збунил и наместо вратата од тоалетот, ја отворил вратата од авионот и тоа на висина од 10 илјади метри.

-Пробав да го решам ова недоразбирање, но веднаш по слетувањето дојде полиција и ме уапси. Навистина се збунив и немав никаква лоша намера, открил Џејмс.

https://www.youtube.com/watch?t=30&v=HCPT7q_JVF0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris