Џенифер Лоренс: Морав да пијам за да ја снимам првата секс сцена

23 ноември, 20150
1

Во интервју за Hollywood Reporter, славната актерка Џенифер Лоренс, вели дека никогаш ништо не одбива на снимањето на филмовите, но снимањето на секс сцената за неа било “премногу бизарно”.

– Многу се напив, а тоа направи да се чувствувам уште полошо кога си дојдов дома. Зошто го направив тоа? Не знам, ми се вртеше низ главата. А тој è и оженет. Тоа беше прв пат да бакнам оженет човек, а вината е најлошо чувство. Знам дека тоа ми е работа, но не можев да му го објаснам тоа на својот желудник. Ѝ се јавив на мајка ми за да ми каже дека сè е во ред. Бев многу ранлива, не знаев дали ќе претерам. Сакате сè да биде реално, сакате да го направите тоа реално, а потоа…Тогаш се чувствува најранливо до тогаш – вели актерката.

Во последното издание на “The Tonight Show”, таа ги раскажала и своите најнепријатни моменти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş