Генералка во 4:00 после полноќ НИА

4 декември, 20150
Генералка во 4:00 после полноќ НИА

После неколку одиграни партии покер, натпреварувачите одлучија да ја изчистат вилата “На иста адреса”. Погледнете што се случуваше во 4:00 часот после полноќ. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber