Кендал Џенер во најжешко издание досега

28 декември, 20150
Кендал Џенер во најжешко издание досега

Иако познатата манекенка често знае да ги почести своите фанови на Инстаграм со некоја провокативна фотографија, многумина нејзиното позирање за магазинот “Love” го прогласија за најжешко досега. Зошто е тоа така, уверете се самите…

https://www.youtube.com/watch?v=AmeSgBd-KVE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber