Погледнете ја јахтата на најбогатата Србинка

28 декември, 20150
13

На страната на Александра Мелниченко на Фејсбук се објавени фотографии од ентериерот на новата јахта која неодмана и ја подари сопругот.

melnicenko.1

Неверојатната јахта која го носи името „А“ е вредна 300 милиони долари, а ако го пресметаме и ентериерот веројатно чини многу повеќе.

melnicenko.1

Преубавите фотографии ги одушевија сите, а нема сомнеж дека дизајнерот на јахтата, Филип Старк, ја изработил работата феноменално.

melnicenko.1

melnicenko.1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber