Ќерката на Ким Бесинџер го запали Инстаграм!

11 ноември, 20150
8

Ајрленд Болдвин, ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер е позната како личност која сака некого да шокира. Таа неодамна признала дека сака девојки, со што ги изненадила сите припадници на машката популација.

Овој пат, Ајрленд преку социјалната мрежа “Instagram” ги воодушевила своите фанови со сексапилната фотографија на која можеме да забележиме дека Болдвин се обидува да облече тоалета која е неколку броја помала.

– Се обидувам да ја победам науката и да влезам во најмалата можна тоалета – напишала под фотографијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber