Силиконската кралица стави фотографија од своите гради, но ја “погодија“ со еден коментар!

11 ноември, 20150
9

Силиконската старлета Сања Јојиќ неодамна прикачи една провокативна фотографија од нејзините гради.

Сепак тоа што го привлече беше еден шеговит коментар.

– Само без лице во иднина – и порача едно момче на Сања.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş