Најмодерната боја оваа есен – Виолетова нијанса на слива

11 ноември, 20150
11

Доколку оваа сезона се одлучите за некое парче облека во актуелната виолетова нијанса на слива, верувајте дека нема да погрешите.

Оваа боја елегантно им стои на жените со светол тен и светла боја на кожа, но подеднакво добро им прилега и на бринетите со топли тонови на косата.

Тоа всушност е и нејзината предност – нема боја со која не се согласува.

Кога ќе го опремите гардероберот со најмодерната нијанса за оваа есен, веројатно ќе дојдете и до прашањето сега како да ја комбинирам?

Овие предлози ќе ви бидат добредојдени:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş