Кога свадбениот буџет нема ограничувања, резултатот е спектакуларен

27 декември, 20150
11

Гламурозни декорации со стотици илјади свежи цвеќиња, блескава венчаница од Зухаир Мурад, грандиозна сала за 800 гости и незаборавна забава со музички ѕвезди… Кога свадбениот буџет нема ограничувања, резултатот е спектакуларна прослава.

Свадбата на Јасмина и нејзиниот избраник Амер, која се одржа во Бејрут, потсетува на волшебна бајка. Убавата невеста изгледаше како принцеза во фустан и превез од Мурад украсени со стотици кристали.

Погледнете ги фотографиите од екстравагантната свадба.

Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба Свадба

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber