Најдобро облечени дами во Холивуд

27 декември, 20150
9

Модното списание „InStyle“ ја објави својата прва листа со најдобро облечени жени во Холивуд. Десетте ѕвезди кои се најдоа на врвот докажуваат дека „модата може да биде моќно оружје кога се користи мудро“.

1. Ријана

10 најдобро облечени дами во Холивуд

2. Џулиен Мур

10 најдобро облечени дами во Холивуд

3. Ема Стоун

10 најдобро облечени дами во Холивуд

4. Блејк Лајвли

10 најдобро облечени дами во Холивуд

5. Џенифер Лопез

10 најдобро облечени дами во Холивуд

6. Тејлор Свифт

10 најдобро облечени дами во Холивуд

7. Кејт Бланшет

10 најдобро облечени дами во Холивуд

8. Лупита Нионго

10 најдобро облечени дами во Холивуд

9. Ема Вотсон

10 најдобро облечени дами во Холивуд

10. Кира Најтли

10 најдобро облечени дами во Холивуд

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber