Малиот Чола ја расплака Гоца Тржан!

26 ноември, 20150
Малиот Чола ја расплака Гоца Тржан!

Познатата пејачка која е дел од жирито на „Пинкови ѕвездички“ не можеше да ги сокрие солзите кога ја слушна изведбата на малиот Марко.

Малиот Марко Бошњак повторно го воодушеви жирито и судејќи по најавата ова ќе биде една од најинтересните емисии на шоуто до сега.

Бошњак одбра да ја пее песната „Као моја мати“ која е напишана од Дино Мерлин и е испеана од Здравко Чолиќ.

Малиот Чола со својата изведба ја расплака Гоца Тржан, која за него изјави – „Ако Чола прави концерт на Ушќе, топло му препорачувам да те повика, да го отпееш ова“

https://www.youtube.com/watch?v=hfZD_pt0ngI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber