Слушнал чуден звук од лименката – кога ја отворил имало што да се види

26 ноември, 20150
Слушнал чуден звук од лименката – кога ја отворил имало што да се види

Слушнал необичен звук од внатрешноста на лименката и одлучил да ја отвори, а сето тоа го снимил и го ставил на Јутјуб, за предупредување.

А тоа што се наоѓало внатре го оставило без текст.

Изненадувачки е тоа што ова и се случило на популарна фирма на сокови во Америка.

Што вие би направиле да пронајдете вакво нешто во вашиот омилен пијалак?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber