Направете совршени локни со само еден ластик

1 декември, 20150
15

Сакате да го освежите изгледот на косата со крупни локни, а притоа да не ја горите? Имаме совршено решение на овој женски проблем.

Треба само да најдете еден подебел ластик кој нема да се лизга лесно и да го ставите на средина на темето.

После оваа постапка ќе се откажете од фигарото, пресата, виклерите и сличните „алатки“ кои ви ветуваат совршени локни:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber