Ново видео ги најавува жешките сцени во „Fifty Shades of Grey“

14 јануари, 20150
Ново видео ги најавува жешките сцени во „Fifty Shades of Grey“

Како што наближува премиерата на „Fifty Shades of Grey“, така продукцијата која стои зад филмот ги засилува промотивните активности за да го разгори љубопитството на публиката.

За време на манифестацијата „Златен глобус“, за првпат беа прикажани нови кадри од долгонајавуваната екранизација на популарниот еротски роман. Видеото ги најавува жешките игри на Кристијан Греј (Џејми Дорнан) и Анастасија Стил (Дакота Џонсон).

Филмот режиран од Сем Тејлор-Вуд е сниман според романот „Fifty Shades of Grey“ од трилогијата на Е. Л. Џејмс.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş