Ретки фотографии од животот на Тито

4 декември, 20150
11

И после толку години од неговата смрт, и во време кога Македонија ужива независност, луѓето се уште со носталгичност зборуваат за начинот на кој се живеело за време на неговото владеење. По овој повод во галеријата подолу ви прикажуваме помалку познати фотографии од Тито, лидерот на Југославија.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş