Со голи раце и пресуди на кобрата која му го убила синот

21 декември, 20150
Со голи раце и пресуди на кобрата која му го убила синот

Неименуван маж од Керала, Индија убил кралска кобра со голи раце, а доколку се точни информациите што ги пренесе британски The Sun, тоа го сторил затоа што кобрата претходно го гризнала и го усмртила неговиот син.

Шокантната снимка на YouTube првпат се појавила пред повеќе од шест месеци, но во медиумите во Индија се објавила информацијата минатата недела.

Таткото ја усмртил змијата со удари од земја.

Видеото од шокантниот момент можете да го погледнете подолу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber