Сораја решила да го „сруши“ интернетот со жешко селфи!

5 февруари, 20150
6

Победничката на изборот за прва српска Плејбој зајачица, Сораја Вучелиќ често умее да ги „почасти“ фановите со фотографии кои настануваат пред заминување на спиење.

Старлетата тогаш е облечена во провокативна долна облека која ги открива и истакнува нејзните нови гради.

Минатата вечер посакала да го сврти вниманието на себе и да го „сруши“ интернетот. А како на друг начин ако не со фотографии на интернет со опис „Можам ли да го срушам интернетот?“

Погледнете:

сораја

После оваа фотографија следела уште една, со која на фановите им посакала „Слатки сни“.

сораја1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş