Во конзерва туна пронашла мистериозно суштество со црни очи!

5 февруари, 20150
Во конзерва туна пронашла мистериозно суштество со црни очи!

Зое Бутлер (28) од Британија во конзерва туна здогледала нешто што – гледало во неа! Имено, кога ја отворила конзервата, во туната се наѕирало некакво суштество.

Фотографиите им ги испратила на компанијата која ја произведува туната, а компанијата се извинила и објавила дека истрагата е во тек.

Жената одлучила да го сочува непознатото угинато суштество со мали црни очи додека не добие некоја повратна информација за тоа што точно нашла во конзервата, пишува Дејли мејл.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş