Станија сосема гола под туш!

23 ноември, 20150
3

Српската старлета Станија Добројевиќ е на Фарма, но тоа не го спречува нејзиниот ПР тим вредно да работи на нејзиниот имиџ.

Така на нејзиниот Инстаграм профил постојано има коментари и акција, а особено после појавувањето на оваа фотографија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber