Старлетите добија конкуренција: Карлеуша претера со стајлингот!

29 ноември, 20150
2

Таа е позната по своите провокативни изданија, но со длабоко деколте на овој фустан Јелена Карлеуша им стана конкуренција дури и на старлетите.

Нејзините силиконски гради изгледаат како да ќе експлодираат на фотографијава.

12243122_10153893550306282_464107826268932173_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber