Таа е најмладата баба во Русија, а нејзините години ќе ве шокираат!

30 септември, 20150
13

Наталиа Книазкова само што стана најмлада баба во Русија. Со само 29 години е мајка на четири деца, а нејзината најстара ќерка само што родила здраво момче.

– Историјата се повтори, мојата ќерка оди по моите стапки. Среќни сме што во семејството конечно дојде и момче, гордо изјавила Наталиа, која сега е најмладата баба во Русија. Таа неодамна наполнила 29 години, пишува „Сан“.

Мајка е на четири ќерки, а сега стана и – баба.

Керќичката која ја родила на 14 години сега добила син, а и таа сега е стара – 14 години. И Наталиа во тоа не гледа никаков проблем.

Сопругот на Наталиа и нов дедо Александер (34) вели дека бил шокиран што неговата ќерка ќе стане мајка.

– Сите ми честитаат што станав млад дедо. Чувството е необично, но ќе се навикнам со време, рекол Александер.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris