Тијана ги покажа градите после операцијата

27 ноември, 20150
111 copy

Балканската старлета Тијана Ајфон која наскоро влегува во вилата на „Парови“ и пред неколку дена постави шокантна фотографија од операциона сала каде што вградува уште силикон пред влегувањето во шоуто, поставила фотографија после корекцијата.

– Ве сакам сите, фала на поддршката, наскоро гледајте ме, навивајте за мене бидејќи вашата поддршка ми е најбитна. Би сакала да им се заблагодарам на моите пријатели кои до последен момент беа до мене како и моите обожаватели – напишала старлетата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş