До неодамна никој не ја знаеше, а денес е сон на секој маж

18 февруари, 20160
10

Помина една година откако фаталната русокоса Шарлот Мекини се појави во рекламата за „Carls Jr” на Супербол во која центар на вниманието беше раскошното тело на оваа манекенка.


Од тогаш, оваа манекенка стана вистинска миленичка на Америка, па за момент успеа да ѝ ја украде и славата на популарната Кејт Аптон. Дека Шарлот продолжува да оди со сигурни чекори низ светот на модата, докажа и на февруарската насловна страница од магазинот „GQ“.

Нема сомнение дека менаџерите многу добро знаат што треба да прават со кариерата на оваа млада манекенка, со оглед на тоа што речиси за само една година од непозната девојка таа постигна светска слава.

22. годишната раскошна убавица одлучила уште еднаш да се разголи, додека интимните делови ги прекрила со модни додатоци.

На останатите фотографии кои се наоѓаат во магазинот, Шарлот направила уште неколку разголени фотки на кои се крие со шешир или со рацете.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber