Поранешната “Спајсица” Мел Би го покажа голиот задник!

18 февруари, 20160
11

Поранешната “Спајсица” изгледаше како да го живее најдобриот период од нејзиниот живот, постојано флертувајќи со својот сопруг кој е филмски продуцент.

Мел Б докажа дека животот почнува на 40 години додека уживаше во забавното патување на плажата заедно со својот сопруг Стивен Белафонте, за време на нивниот романтичен одмор на Туркс и Каикос островите.

Taa ја покажа својата фигура во електрично сино бикини, но додека се забавуваше со својот сопруг во водата сепак не супеа да го скроти бикинито.

Имено, не успевајќи да го задржи долниот дел од бикините на своето место, таа го покажа задникот, а сличен проблем имаше и Стивен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber